Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.03.2017 16:00
Outcast - Second Contact bohater na pierwszym zwiastunie
531V

Outcast - Second Contact. Zwiastun potwierdza przełożenie premiery

Bardzo długo czekaliśmy na ten materiał. W ubiegłym roku studio Appeal zapowiedziało kompletne odświeżenie Outcast z 1999 roku, ale od tego czasu czekaliśmy na konkretne materiały. Wydawca właśnie pochwalił się pierwszym zwiastunem.

W 1999 roku na komputerach osobistych zadebiutował Outcast. Tytuł w swoim czasie został doceniony przez graczy, którzy z wielką radością powitali wiadomość o „Second Contact”. Odświeżona wersja zmierza na PlayStation 4, Xboksa One i PC.

Outcast - Second Contact w Encyklopedii PPE.pl

Produkcja została zapowiedziana w ubiegłym roku i autorzy celowali z premierą w marzec 2017 roku. Nie jest raczej sekretem, że w tym terminie nie zobaczymy pozycji, a według najnowszych informacji – debiut odbędzie się jesienią.

Na otarcie łez oglądamy pierwszy zwiastun. Studio pozwala spojrzeć na planetę, głównego bohatera, zwierzynę, czy też na skromną walkę. Animacje oczywiście nadal trzeba dopieścić, ale takie detale można dopracować przed "dniem zero".

Wydawca musi dobrze przemyśleć termin wydania, bo pod koniec roku ponownie nie będzie brakować mocnych, świeżych gier AAA, więc taki „kotlecik” musi trafić na półki sklepowe w odpowiednim dniu. Istotna na pewno będzie również cena, ale na takie szczegóły musimy jeszcze zaczekać.  

Materiał: Outcast - Second Contact - Debut Trailer

Źródło: YouTube.com

Tagi: Appeal big ben group Outcast - Second Contact