Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.03.2017 15:03
Główny bohater Watch Dogs 2
577V

Watch Dogs 2. Tryb PVP za darmo - Ubisoft zdradza plany wielkiego rozwoju gry

Ubisoft nie zapomniał o hakerze. Chociaż firma w ostatnich miesiącach skupiła się na promocji rycerzy i szmuglerów, to jednak wciąż pamięta o hakerach. Do Watch Dogs 2 nadciągają duże aktualizacje i część przyjemności trafi do wszystkich graczy za darmo.

Watch Dogs 2 to druga opowieść o hakerach od francuskiego Ubisoftu. Twórcy znacząco ulepszyli pozycję względem pierwowzoru i tytuł zebrał oceny na poziomie 82%. Pozycja zadebiutowała w listopadzie ubiegłego roku, ale dopiero teraz deweloperzy przedstawili rozwinięty plan rozwoju.

Watch Dogs 2 w Encyklopedii PPE.pl

Ubisoft potwierdził, że zamierza wciąż rozwijać Watch Dogs 2. Gra w przeciągu następnych miesięcy otrzyma trzy duże rozszerzenia, a pierwszy trafi na rynek już w kwietniu. Gracze mogą oczekiwać między innymi nowych ciuchów, wyścigów, broni, czy też nowego trybu (Showd0wn) – to wszystko trafi do klientów totalnie za darmo.

Showd0wn miał być częścią Season Passa, ale autorzy po konsultacji z fanami zdecydowali się rozdać zmagania PVP totalnie za darmo. W tym wariancie zabawy zawalczą ze sobą formacje składające się z dwóch graczy, które będą rywalizować w trzech konkurencjach – Dominacji, Królu Wzgórz i Wykradaniu Danych. Wszystkie zmagania odbędą się na 15 lokacjach.

Jeśli jednak zapłaciliście za Season Pass lub zamierzacie wydać gotówkę na dodatki do Watch Dogs 2, to jeszcze w kwietniu możecie zgarnąć kolejne bronie, ubrania, specjalne wyścigi z rankingami i małą kampanię zatytułowaną Moscow Gamibit.

W maju na serwerach pojawią się kolejne darmowe pliki, ale w głównej mierze autorzy w tym miesiącu skupią się na optymalizacji (usuwanie błędów, poprawa Bounty Hunter itd.), ale już w czerwcu do Watch Dogs 2 trafi czteroosobowa kooperacja, w której będziemy mogli razem z kumplami przedzierać się przez miasto i wykonywać różne aktywności. Oczywiście wszystko za darmo.

Materiał: Watch Dogs 2 - zwiastun premierowy 

Źródło: http://www.ign.com/articles/2017/03/29/watch-dogs-2s-multiplayer-dlc-will-now-be-free

Tagi: dlc dodatek season pass Ubisoft watch dogs 2