Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2017 16:08
Protagonista LEGO City: Undercover
1094V

LEGO City: Undercover nie zaśmieci pamięci Nintendo Switch, ale gra nie otrzyma oczekiwanych funkcji

Od kilku godzin posiadacze nowej platformy Nintendo narzekają na Warner Bros., więc wydawca postanowił wyjaśnić sytuację. LEGO City: Undercover nie zrujnuje pamięci Nintendo Switch, ale nie możemy oczekiwać od gry niezbędnych funkcji.

LEGO City: Undercover zadebiutuje wkrótce na kolejnych platformach. Początkowo opowieść była dostępna wyłącznie na Nintendo Wii U, ale twórcy postanowili przedstawić przygodę kolejnym graczom.

LEGO City: Undercover w Encyklopedii PPE.pl

Z samego rana pojawiła się w Sieci wiadomość, według której LEGO City: Undercover na Nintendo Switch wymaga od gracza zainstalowania 13GB aktualizacji. Niby nie jest to problem, ale ta informacja pojawiła się na pudełku, co sugerowało, że autorzy nie wrzucili całej pozycji na kartridż.

Tak się na szczęście nie stało. Warner Bros. potwierdziło, że posiadając grę w pudełkowym wydaniu nie musimy pobierać zawartości z eShopu. Wciąż nie otrzymaliśmy informacji, dlaczego na pudełku pojawia się informacja o podłączeniu urządzenia do Sieci i pobieraniu 13GB danych, ale pewnie wkrótce ta zagadka zostanie rozwiązana.

Należy na pewno zaznaczyć, że LEGO City: Undercover na Nintendo Switch nie jest najlepiej przemyślaną pozycją na urządzenie Japończyków. Twórcy zdecydowali się zrezygnować z rozgrywki na pojedynczym Joy-Conie ze względu na brak drugiego analoga – zdaniem studia taka zabawa oferowała słaby gameplay.

Ponadto, deweloperzy nie przyłożyli się szczególnie do tematu optymalizacji, bo pozycja będzie działać na Nintendo Switch w 720p – i to niezależnie od trybu rozgrywki. Traveller's Tales nie zdecydowało się wykorzystać dodatkowej mocy w momencie zadokowania konsoli.

Materiał: LEGO CITY Undercover (2017): Official Trailer

Źródło: http://nintendotoday.com/lego-city-undercover-switch-differences/

Tagi: