Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 25.03.2017 14:54
God of War. Kolejna wskazówka sugeruje premierę w 2017 roku
2955V

God of War. Kolejna wskazówka sugeruje premierę w 2017 roku

Świat przywitał Kratosa ponad 12 lat temu, kiedy to jego pierwsze przygody zadebiutowały jeszcze na PlayStation 2, teraz czekamy na świeży etap w jego życiu.

O najnowszej odsłonie serii wiemy stosunkowo nie wiele. Ot Kratos zrywa z mordowaniem Bogów Olimpu, przeprowadza się do Skandynawii i płodzi syna. Co z tego wyniknie, jaką opowieść poznamy? Tego nie wiadomo.

God of War w Encyklopedii PPE.pl

Na pewno wiemy, iż szczególnie ważna będzie tu więź rodzica z dzieckiem, czyli podobnie jak w The Last of Us. Wstępnie zakładaliśmy, że tytuł pojawi się na rynku pod koniec 2017 lub na początku 2018 roku, jednakże w ostatnim czasie coraz więcej elementów wskazuje na to, że zagramy już za kilka miesięcy.

Najpierw w Hiszpanii wywieszono plakaty reklamujące grę, dziś zaś wszyscy zauważyli, iż aktor wcielający się w Kratosa (Christopher Judge) wpisał sobie do profilu na Twitterze, iż bierze udział w projekcie God of War (2017).

Co prawda to nic wielkiego, ale czasami takie odruchowe wpisanie informacji, które są niejawne w publiczne miejsce, zdarza się i okazuje być prawdziwe.

Tagi: