Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2017 14:10
Walka w Dark Souls 3
541V

Dark Souls 3: The Ringed City. Premierowy zwiastun przygotowuje na walkę

 „To już jest koniec, możemy umierać”? Bandai Namco właśnie opublikowało finalny zwiastun Dark Souls 3: The Ringed City, czyli drugiego i tym samym ostatniego rozszerzenia do Dark Souls 3. Na materiale nie brakuje kilku klimatycznych scen.

From Software oficjalnie zamyka rozdział „Dark Souls 3” i może w pełnie skupić się na kolejnych wyzwaniach. Autorzy przed premierą zapowiedzieli dwa fabularne dodatki do produkcji i ostatni zadebiutuje na rynku 28 marca.

Dark Souls 3: The Ringed City w Encyklopedii PPE.pl

Japończycy lubią podgrzewać atmosferę. Firma przygotowała kolejny materiał prezentujący kilka scen z Dark Souls 3: The Ringed City, ale mogliśmy liczyć na więcej. To raczej kolejny sympatyczny zwiastun prezentujący rozszerzenie, ale dla mnie brakuje tutaj większego bombardowania. Na plus można na pewno zaliczyć wykorzystanie znanego motywu muzycznego.

W Dark Souls 3: The Ringed City gracze trafią do zupełnie nowej miejscówki, zawalczą z kolejnymi bossami, zbiorą świeżutki sprzęt, a w międzyczasie odwiedzą nową arenę PVP. W niedalekiej przyszłości powinny pojawić się pierwsze oceny DLC.

Teraz pozostaje nam tylko wyczekiwać na kolejny ruch. From Software powinno na jednej z wielkich, tegorocznych imprez pokazać nowy projekt – wśród ostatnich plotek pojawia się Bloodborne 2. Gra podobno zostanie pokazana na E3 2017.  

Materiał: Dark Souls III The Ringed City - The Close of the Age of Fire (Launch Trailer)

Tagi: Bandai Namco dark souls 3: the ringed city From Software zwiastun