Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2017 15:03
Assassin's Creed z serialem
464V

Assassin’s Creed otrzyma serial, ale Ubisoft nie chce się śpieszyć

W ubiegłym roku Yves Guillemot potwierdził chęć przygotowania serialu rozszerzającego świat Assassin’s Creed. Od tego czasu nie otrzymaliśmy większych konkretów, ale temat powrócił za sprawą słów Aymara Azaizia.

Fani uniwersum Assassin’s Creed wciąż czekają na oficjalne potwierdzenie tegorocznej premiery. W sieci pojawiają się plotki, według których twórcy zaprowadzą graczy do Egiptu, ale autorzy nadal nie potwierdzają tych doniesień.

Assassin’s Creed: Empire. Data premiery prawdopodobnie ujawniona przez sklep

Wczoraj odbyło się na Reddicie AMA z szefem treści dla serii Assassin’s Creed i przedstawiciel Ubisoftu poruszył temat serialu. Aymar Azaizia nie powiedział wprost, że przygoda w wersji odcinkowej powstaje, ale jego wypowiedź jest bardzo ciekawa.

Zdaniem Aymara Ubisoft chce się upewnić, że dostarczy na rynek produkt, z którego będzie dumny, więc nie zamierza się śpieszyć. Na kolejne, bardziej szczegółowe pytania pracownik Ubisoftu nie odpowiedział, jednak sytuacja jest interesująca.

Możliwe, że po wpadce z filmową ekranizacją serii Assassin’s Creed, korporacja chce mieć pewność, że wrzuci na rynek produkt, który będzie prezentował odpowiednią, wysoką jakość. Studio oczywiście nie komentuje sytuacji.   

Materiał: Assassin’s Creed Unity TV spot Trailer 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/03/22/assassins-creed-television-series-revealed-works/

Tagi: Assassin's Creed plotki serial Ubisoft