Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.03.2017 09:58
Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX. W kompilacji występują poważne błędy
934V

Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX. W kompilacji występują poważne błędy

Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX trafi za kilka dni na nasz rynek. Niestety w grze występuje poważny bug...

Biorąc pod uwagę, że mamy tu do czynienia z odgrzewanymi kotletami, można by się spodziewać najwyższej jakości po Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX. Niestety Square Enix udało się coś pokiełbasić w trakcie tworzenia odrobinę odświeżonej wersji tego RPG-a akcji.

Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX w Encyklopedii PPE.pl

Wady gry wymieniane przez osoby, które miały z nią już dłuższy kontakt są niestety poważne. Przede wszystkim Square Enxi pokpił sprawę z frameratem. Obie części gry działają w 60 fps, ale powoduje to problemy z fizyką i tempem poszczególnych ataków postaci (np. meteorów posyłanych przez Sephirotha). Problem możecie zaobserwować poniżej.


Co gorsza - Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX często się zawiesza. Najbardziej wkurzające mają być błędy krytyczne pojawiające się przy próbach... zapisywania gry w save-pointach. Gra zamiast wykonać save'a całkowicie się zawiesza. Przykład tak poważnego babola znajdziecie poniżej.

Do premiery Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX zostały już tylko ostatnie dni. Czy Square Enix będzie w stanie szybko załatać tak poważne błędy? Na oficjalnym profilu Twitter pojawiła się informacja, że gracze z Europy i USA będą mogli pobrać w dniu premiery patch, w którym mają być "poprawione różne problemy". Niestety firma nie chce póki co odpowiedzieć, jakie dokładnie błędy poprawi rzeczona łatka.

Tagi: