Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2017 20:19
Horizon: Zero Dawn Aloy i Szczery Zwiastun
1903V

Horizon: Zero Dawn z wielką aktualizacją i szczerym zwiastunem

Przed premierą Horizon: Zero Dawn zobaczyliśmy mnóstwo najróżniejszych zwiastunów, które w ciekawy sposób przedstawiały grę, ale pewnie wielu z Was czekało właśnie na ten materiał. Dodatkowo Holendrzy opublikowali kolejną łatkę usprawniającą produkcję.

Holendrzy mogą w spokoju rozmyślać i planować rozwój marki Horizon: Zero Dawn. Pierwsza opowieść Aloy została doceniona przez dziennikarzy oraz graczy i możemy mieć pewność, że Guerrilla Games kolejny raz zaprosi graczy do tego uniwersum.

Horizon: Zero Dawn. Poradnik do gry

Na serwerach PlayStation Network wylądowała aktualizacja 1.10 do Horizon: Zero Dawn. Patch dodaje opcję kupowania kilku przedmiotów jednocześnie, odwrócenia osi X, balansuje pozycję (w przypadku ekonomii), usprawnia sztuczną inteligencję maszyn oraz ludzi i naprawia dźwięk 2.1. Twórcy zajęli się dodatkowo licznymi błędami w misjach, ogólnymi niedogodnościami oraz zawieszaniem gry.

Dobrze, że deweloperzy dbają o swoje nowe dziecko, bo to dopiero początek. W Sieci wciąż pojawiają się domniemania dotyczące fabularnych rozszerzeń – jedno jest pewne, Guerrilla Games już teraz planuje nowe przygody w tym pięknym świecie.

Dodatkowo możemy spojrzeć na kolejny Szczery Zwiastun. Film w przyjemny sposób podsumowuje wydarzenia, pokazuje bohaterów, śmieje się z kilku zapożyczeń i celnie punktuje w przypadku obsady. Produkcja szczególnie nie wyróżnia się na tle poprzednich projektów Smosh Games, ale na pewno warto ją zobaczyć.

Materiał: Horizon Zero Dawn Hones Games Trailers

Źródło: Twitter.com

Tagi: