Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2017 18:01
Gliniarz z Beat Cop
806V

Beat Cop w świetnej cenie i z nostalgicznym dodatkiem do zamówień przedpremierowych

Już pod koniec miesiąca wcielimy się w zniszczonego życiem gliniarza, który każdego dnia walczy o lepsze jutro. Wydawca właśnie potwierdził przygotowanie ciekawego dodatku, który na pewno umili spokojne wieczory wielu czytelnikom PPE.

Beat Cop to najnowsza produkcja studia Pixel Crow. Gra trafi na półki sklepowe już 30 marca i aktualnie będzie dostępna wyłącznie na komputerach osobistych.

Beat Cop w Encyklopedii PPE.pl

Techland postanowił pomóc Pixel Crown i jako partner przygotował fizyczną edycję premium. Beat Cop w tej wersji został wyceniony na zaledwie 59,90 zł, a pudełko zawiera:

  • Gra
  • Panorama Brooklynu
  • Cyfrowy soundtrack
  • Drukowany plakat
  • Cyfrowy fankit
  • Drukowane akta sprawy

Musicie jednak wiedzieć, że dodatkowy gadżet trafi do graczy, którzy zdecydują się na zamówienie przedpremierowe. Techland (polski wydawca, światowym jest 11 bit studios) właśnie ogłosił, że do każdego preordera zainteresowani otrzymają ścieżkę dźwiękową na kasecie analogowej!

Muzykę w tym wypadku skomponował Piotr Musiał:

„Muzykę do Beat Cop skomponował Piotr Musiał, który m.in. pracował z 11 bit Studios nad This War of Mine. Z muzyki w Beat Cop bije duch lat 80-tych, co w połączeniu z talentem kompozytora i fizyczną kasetą sprawi, że odsłuchanie tej ścieżki dźwiękowej będzie podróżą o potężnym ładunku nostalgii.”

 

Materiał: Beat Cop - kapitalna gra retro w zestawie z PRAWDZIWĄ kasetą!

Tagi: