Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2017 16:08
Barbarzyńca z Diablo 3
1360V

Diablo 3. Sezony w końcu na PlayStation 4 i Xbox One

Jednym z najciekawszych elementów Diablo 3 są bez wątpienia „Sezony”. Gracze mogą rywalizować  specjalnym trybie, który aktualnie był dostępny wyłącznie na komputerach osobistych. Blizzard jednak słucha opinii graczy i wrzuci tę przyjemność na PlayStation 4 i Xboksa One.

Diablo 3 zadebiutowało na rynku w 2012 roku. Od tego czasu produkcja dorobiła się jednego wielkiego dodatku, a następnie pozycja wskoczyła na konsole. Jeszcze w tym roku do gry trafią Nekromanci, ale zanim wcielimy się we Władców Śmierci, na PlayStation 4 i Xboksach One rozegramy Sezony.

Diablo 3 w Encyklopedii PPE.pl

Sezony to zupełnie nowy tryb dostępny w produkcji studia Blizzard. Autorzy pozwalają graczom na branie udziału w specjalnych wyzwaniach i zapraszają do dynamicznych zmagań. Śmiałkowie zdobywają poziomy, coraz to mocniejsze bronie oraz gromadzą punkty (za tak zwane podboje sezonowe, czyli nową ideę wyzwań), jednak to wszystko przepada po zakończeniu sezonu. Wtedy bohaterowie stają się „niesezonowi” (ich sprzęt zostaje), a my możemy ponownie rozpocząć zmagania od zera. W tym wypadku gracze muszą stworzyć nowe postacie lub dostosować posiadane – w tym drugim wypadku zostanie usunięty sprzęt, punkty mistrzowskie, wyzwania i moce z Kostki Kanaiego.  

Blizzard właśnie potwierdził, że pierwszy sezon rozpocznie się na PlayStation 4 i Xboksach One 1 kwietnia o 2:00 rano czasu polskiego. Jest to bez wątpienia dobra wiadomość dla graczy, którzy czekali na odpowiedni moment, by powrócić do pozycji „Zamieci”. Tytuł można teraz wyrwać w naprawdę dobrej cenie.

Wszystkie szczegóły sezonów znajdziecie w tym miejscu.

Materiał: Diablo III Black Soulstone Cinematic

Źródło: https://eu.battle.net/d3/pl/blog/20635661/sezony-na-konsolach-20-03-2017

Tagi: Activision Blizzard diablo 3