Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.03.2017 14:51
Grafika promująca Wałęsa. Człowiek z Pixeli
3165V

Wałęsa. Człowiek z Pixeli. Zwiastun przedstawia ciekawą opowieść

Słyszeliście kiedykolwiek o grze „Wałęsa. Człowiek z Pixeli”? Ja jeszcze kilka minut temu nawet nie sądziłem, że ktokolwiek wpadnie na taki pomysł, ale to może się udać!

Wałęsa. Człowiek z Pixeli to ciekawy projekt przygotowany w stylistyce retro. Opowieść ma zaprezentować Lecha Wałęsę, który jest bez wątpienia bardzo istotną postacią w historii naszego kraju. Za pozycję odpowiada Kordian Rönnberg, który zajął się programowaniem, muzyką i oprawą.   

Phoenix Point. Teaser przedstawia nową grę twórcy serii X-COM

Historii Lecha Wałęsy pewnie nie muszę streszczać czytelnikom PPE, bo na pewno każdy z Was słyszał o wielkich działaniach, czy też skoku przez ceglaną ścianę w Stoczni Gdańskiej. Ten wielki krok sprawił, że współzałożyciel Solidarności otrzymał Pokojową Nagrodę Nobla w 1983 roku, a następnie w 1989 roku w Polsce upadł komunizm. W tym samym roku Nintendo wydało Game Boy’a, na który trafił legendarny Super Mario Land – grę o wąsatym hydrauliku skaczącym po cegłach. Właśnie te podobieństwa są głównym źródłem inspiracji dla tej platformówki, która aktualnie znajduje się w fazie przygotowywana.

Tytuł zadebiutuje na komputerach osobistych, ale trudno samemu autorowi określić datę premiery, ponieważ wciąż przygotowuje nowe mechaniki, usuwa błędy z kodu i z tego powodu nie starcza mu czasu na grafikę, muzykę, desing leveli, czy też pisanie scenariusza.

Komentarze zostały w tym temacie wyjątkowo wyłączone, aby uniknąć niepotrzebnej dyskusji politycznej.

Materiał: Wałęsa. Człowiek z Pixeli - trailer

Tagi: wałęsa wałęsa. człowiek z pixeli zapowiedź zwiastun

Komentarze i opinie

są wyłączone dla tego materiału