Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2017 15:56
Piękna bryka z FlatOut 4: Total Insanity
823V

FlatOut 4: Total Insanity. Recenzje, zwiastun premierowy i gameplay

Od dzisiaj zainteresowani mogą zapoznać się z FlatOut 4: Total Insanity. Gra właśnie trafia do sklepów, więc do Sieci napływają kolejne opinie o produkcji oraz konkretne materiały.

Kylotonn Entertainment to ekipa znana z między innymi dwóch ostatnich odsłon WRC, ale jednocześnie deweloperzy pomagali przy powstawaniu Syberia 3, czy też postanowili wskrzesić  markę FlatOut. Najnowsza produkcja Paryżan właśnie trafia na półki sklepowe, więc możemy zapoznać się z pierwszymi recenzjami oraz spojrzeć na świeżutkie materiały.

FlatOut 4: Total Insanity w Encyklopedii PPE.pl

Opinie na temat FlatOut 4: Total Insanity są aktualnie bardzo podzielone. Gra może pochwalić się sporą liczbą trybów, bardzo dobrym poczuciem prędkości, mocno zniszczalnym środowiskiem i bardzo przyjemną rozgrywką. W niektórych tekstach pojawia się wzmianka, że jest to jedna z najlepszych (a czasami nawet najlepsza) odsłona serii, jednak trzeba mieć oczywiście świadomość, że nie wszystko prezentuje wysoki poziom. Redaktorzy narzekają na oprawę, głupotę rywali, słabe power-upy, czy też w niektórych momentach gra potrafi się zakrztusić.

Mimo wszystko podobno nie brakuje tutaj przyjemnej jazdy. W przypadku wariantów zabawy dziennikarze są podzieleni, bo jak zawsze bywa – jednemu pasuje jeden tryb, drugiemu inny. Standard.

Tak prezentują się pierwsze recenzje:

  • PlayStation Universe - 80 / 100
  • GBAtemp - 79 / 100
  • IGN Italy - 79 / 100
  • JVL - 70 / 100
  • IGN - 66 / 100
  • God is a Geek - 40/100

Dodatkowo zapraszamy na zwiastun premierowy oraz sporo rozgrywki. Materiały powinny zainteresować graczy, którzy zastanawiają się, czy warto już teraz zainteresować się FlatOut 4: Total Insanity.

Materiały: FlatOut 4: Total Insanity zwiastun premierowy i gameplay

Tagi: FlatOut 4: Total Insanity Kylotonn Entertainment premierowy trailer zwiastun