Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2017 20:00
Rock Band VR gameplay
491V

Rock Band VR. Gameplay wygląda źle, a twórcy i tak nie prezentują najważniejszego trybu

Rock Band VR od początku nie zapowiada się na wielką rewolucję, a dodatkowo Harmonix w dość nietypowy sposób promuje tytuł. Na tydzień przed premierą wciąż nie zobaczyliśmy faktycznej rozgrywki, a dzisiejszy gameplay prezentuje tylko klasyczny tryb.

Harmonix postanowiło wspierać wirtualną rzeczywistość i z tego powodu powstał Rock Band VR. Gra zadebiutuje na rynku 23 marca i będzie aktualnie dostępna wyłącznie na komputerach osobistych. Mimo, że premiera odbędzie się w przyszłym tygodniu, to autorzy nie prezentują faktycznej rozgrywki z najważniejszego wariantu zabawy.

Rock Band VR w Encyklopedii PPE.pl

Wielkie gitarowe granie w wirtualnej rzeczywistości może okazać się kolejnym średnio udanym potworkiem. Na tydzień przed premierą otrzymujemy od Harmonix gameplay z Rock Band VR, który pokazuje „Classic Mode”.

W gruncie rzeczy jest to normalny Rock Band, czyli gitarowa zabawa, a jedyną nowością jest możliwość rozglądania się i patrzenia na sprzęt. Trzeba jednak zauważyć, że nawet tutaj pozycja nie grzeszy piękną oprawą, a całe tło zostało „wyzerowane”.

Wspominam wcześniej o „ważniejszym” trybie, który wciąż nie otrzymał tak naprawdę faktycznej prezentacji. Autorzy zapowiadali, że poczujemy się niczym na scenie, będziemy grać koncerty, cieszyć się, a dotychczas zobaczyliśmy „gameplay” prezentujący taką zabawę bez faktycznej rozgrywki. To nie wróży nic dobrego.

Materiał: Rock Band VR - Classic Mode

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay harmonix rock band vr