Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2017 17:57
Sean Murray z Hello Games
883V

Twórcy No Man's Sky chcą pomagać mniejszym deweloperom. Hello Games nie ma wstydu?

No Man's Sky nadal nie prezentuje oczekiwanego przez graczy poziomu. Twórcy nie śpieszą się z przygotowaniem kolejnych aktualizacji, ale mimo to deweloperzy rozpoczynają duży, nowy projekt. Hello Games chce pomagać innym deweloperom.

No Man's Sky zadebiutowało w ubiegłym roku, ale produkcja nie zaoferowała graczom obiecanych przez deweloperów atrakcji. Twórcy nie zadbali o sporo zawartości i z tego powodu gra zgarnęła oceny na poziomie 71%.

No Man's Sky w Encyklopedii PPE.pl

Przez wiele miesięcy Hello Games nie komentowało sytuacji. Dopiero po przygotowaniu pierwszej łatki otrzymaliśmy wiadomość, ale autorzy jednocześnie zapowiedzieli, że zamierzają wciąż rozwijać i dopracowywać No Man's Sky.

Jednak od dłuższego czasu nie otrzymujemy konkretnych szczegółów na temat rozwoju projektu. No Man's Sky nadal nie zawiera między innymi ogromnych bitew, czy też trybu sieciowego, ale autorzy mają inne plany. Hello Games zapowiedziało Hello Labs, czyli specjalną inicjatywę, dzięki której studio będzie pomagać mniejszym deweloperom wykorzystywać technologię „tworzenia proceduralnego” lub „ekstremalnego skoncentrowania”. Sean Murray zapowiedział, że jego studio może wspomagać jednocześnie dwa projekty. 

Brzmi ciekawie? Jasne, ale odnoszę wrażenie, że Hello Games powinno na początek zdecydowanie rozbudować i dopracować No Man's Sky. Ta gra z każdym kolejnym tygodniem umiera, a nie możemy zapomnieć, że wielu graczy zapłaciło za tytuł pełną kwotę. 

Materiał: No Man’s Sky - Launch Trailer

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/03/03/no-mans-sky-developer-announces-new-funding-initiative-hello-labs/

Tagi: