Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2017 13:24
Główny bohater Styx: Shards of Darkness
388V

Styx: Shards of Darkness. Zwiastun prezentuje kooperacyjne zabijanie

Francuskie Cyanide prezentuje najważniejszą nowość ze Styx: Shards of Darkness. Twórca pozwalają spojrzeć na przyjemną rozgrywkę w kooperacji, która może zainteresować wielu fanów skradania.

Styx: Shards of Darkness to kolejna przygoda znanego goblina, który z wielką radością eliminuje kolejnych przeciwników, kradnie cenne przedmioty i ukrywa się w cieniu. Produkcja zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych jednocześnie 14 marca.

Recenzja Styx: Shards of Darkness

Największą nowością w Styx: Shards of Darkness jest bez wątpienia kooperacja. Gracze otrzymają możliwość wspólnego przechodzenia kolejnych miejscówek i wybijania przeciwników z błogą satysfakcją.

Właśnie temu elementowi został poświęcony cały zwiastun, na którym zobaczycie naprawdę przyjemną rozgrywkę. Fani skradania mogą w grze Cyanide znaleźć jedną z najważniejszych pozycji pierwszych miesięcy 2017 roku, bo goblin wygląda naprawdę dobrze.

W produkcji trafimy do zupełnie nowych lokacji. Autorzy zapowiadali, że przygotowali zdecydowanie większe tereny, w których otrzymamy większą swobodę wybijania przeciwników. Jeśli poziom trudności zostanie zrównoważony, a historia nie zawiedzie, to gra może zadowolić wielu graczy.  

Materiał: Styx: Shards of Darkness - Coop Trailer

Tagi: