Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 02.03.2017 14:00
Mass Effect: Andromeda. BioWare odwołuje obiecane beta testy
907V

Mass Effect: Andromeda. BioWare odwołuje obiecane beta testy

Marzec jest póki co najważniejszym miesiącem wydawniczym tego roku, co udowadnia pokaźna lista wychodzących gier oraz ich oceny. Czy Mass Effect: Andromeda podoła takiej konkurencji?

BioWare od dawna przygotowywało dla nas swoje najnowsze dzieło i obiecało, że będzie to jedna z najlepszych gier z serii. A na pewno największa. Jednak dziś dostajemy mały, aczkolwiek dający coś do zrozumienia sygnał, że deweloperzy czegoś się obawiają.

Mass Effect: Andromeda. 17 minut rozgrywki

Firma obiecała graczom, że tuż przed premierą Andromedy, będziemy mogli zagrać w beta testach jej trybu wieloosobowego, co wywołało falę radości u miłośników cyklu.

Dziś niestety okazuje się, że Bio się z tego wycofuje, podając niezbyt wiarygodny ani sensowny argument. 

Na swoim oficjalnym blogu studio poinformowało, że bety nie będzie, a jedyną możliwość do testów gry przed premierą będą mieli tylko ci, którzy zjawią się na PAX East, gdzie na specjalnym panelu obędą się transmitowane na żywo rozgrywki wieloosobowe z Mass Effect: Andromeda na Xboksie One.

Nie wiem jak Was, ale mnie nie przekonuje tekst, że "skoro robimy pokaz na PAX, to nie będziecie mieli okazji zagrać samodzielnie w domu". Jednakże czy BioWare ma się czego wstydzić przekonamy się dopiero 23 marca.

Tagi: beta testy BioWare Electronic Arts Mass Effect: Andromeda pax east