Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2017 17:01
Świnia bohater Animal Rivals
667V

Animal Rivals trafi na PlayStation 4. Twórcy prezentują bohaterów

Dobrych informacji z rodzimego podwórka nigdy za wiele. Blue Sunset Games świętuje sukces na Steam i jednocześnie deweloperzy zapowiedzieli edycję na PlayStation 4. Animal Rivals jeszcze w tym roku trafi na dwie platformy.

Animal Rivals to party-game przygotowany przez rodzime Blue Sunset Games. Twórcy kreują pozycję, w której śmiałkowie wezmą udział w różnych konkurencjach, zawalczą o punkty i będą się świetnie bawić. Tytuł był początkowo zapowiedziany wyłącznie na komputery osobiste.

Animal Rivals w Encyklopedii PPE.pl

Autorzy mogą jednak potwierdzić, że Animal Rivals trafi także na PlayStation 4. Aktualnie nie możemy oczekiwać od twórców konkretów dotyczących daty wydania, ale zespół obiecuje premierę tuż po wydaniu na PC.

Wspominając o wersji na komputery osobiste – po niespełna dwóch tygodniach zwierzaki zwyciężyły w Steam Greenlight i na pewno zadebiutują na platformie Valve. Wkrótce powinniśmy otrzymać konkretne materiały prezentujące rozgrywkę.

A na deser zapraszam do galerii, gdzie zobaczycie kilku bohaterów – między innymi pandę, psa, świnię, czy też napakowanego szczura. Twórcy pozwalają spojrzeć również na kilka screenów z rozgrywki.

Walka w Animal Rivals

Tagi: