Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2017 13:30
Rise of the Tomb Raider to najnowsza opowieść Lary Croft
4501V

PlayStation Store. Oferta Tygodnia i Sony zachęca do zakupów dodatkową promocją

W marcu nie brakuje wyjątkowych premier, więc Sony postanowiło zachęcić graczy do wydawania gotówki na PlayStation Store. Dzięki najnowszej promocji możecie zgarnąć specjalny voucher na kolejny zakupy. Dodatkowo możecie nabyć w mniejszej cenie najnowszą przygodę Lary Croft.

PlayStation Store to sieciowy sklep Sony. Japończycy systematycznie wrzucają na cyfrowe półki nowe tytuły i zachęcają graczy do wydawania gotówki licznymi promocjami.

PlayStation Plus na 1 miesiąc za 4,30 zł

Sony postanowiło tym razem przygotować interesującą promocję – za wydanie minimalnie 250 zł na PlayStation Store do 1 kwietnia otrzymacie kupon w wysokości 50 zł. Voucher należy wykorzystać do 1 maja.

Jest to bez wątpienia ciekawa opcja dla graczy, którzy faktycznie robią zakupy na PlayStation Store – w marcu nie brakuje mocnych premier, więc zainteresowani na pewno bez najmniejszego problemu znajdą produkty, które kupią za podaną kwotę. Szczegóły akcji znajdziecie tutaj.

Dodatkowo w Ofercie Tygodnia znalazła się ostatnia przygoda Lary Croft. Tytuł Square Enix kupicie za 121 zł – należy oczywiście pamiętać, że jest to edycja 20 Year Celebration, która zawiera wszystkie wcześniej wydane dodatki oraz liczne dodatki: 

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration obejmuje usprawnienia dostępne na PS4™ Pro oraz 3 tryby wzbogacające wrażenia z gry: rozdzielczość 4K czyli niezrównaną precyzję obrazu, szybkość klatek zwiększającą płynność rozgrywki i wzbogaconą o efekty wizualne, realistyczną grafikę.

Gra obejmuje nową zawartość „Więzy krwi” w trybie jednoosobowym z obsługa PS VR, nowy tryb współpracy w trybie wytrzymałości, poziom trudności „Supertwardziel” w kampanii, strój i broń 20 Year Celebration, 5 klasycznych skórek, a ponadto całą opublikowaną dotąd zawartość do pobrania, czyli dodatki Baba Yaga: Świątynia Wiedźmy i Przebudzenie zimnej ciemności, tryb wytrzymałości, 12 strojów, 7 broni i 35 kart ekspedycji. Ponad 50 godzin gry oraz nominacje do ponad 85 nagród świadczą o tym, że jest to najobszerniejsza edycja tej cieszącej się uznaniem gry.

Materiał: Rise of the Tomb Raider - 20 Year Celebration Launch Trailer

Tagi: oferta tygodnia playstation store promocja Sony