Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2017 15:01
Szybki i piękny samochód z DiRT 4
1254V

DiRT 4. Twórcy pokazują piękne samochody i opowiadają o grze

Codemasters dość niespodziewanie zapowiedziało DiRT 4, który już wkrótce pozwoli graczom na trzech platformach uczestniczyć w wymagających rajdach. Twórcy postanowili opowiedzieć fanom o nadciągających przyjemnościach.

DiRT 4 to najnowsze wyścigi przygotowane przez Codemasters. Deweloperzy zdecydowali się na rajdy samochodowe, które zaoferują graczom ponad 50 samochodów oraz wiele najróżniejszych trybów. Tytuł zadebiutuje 9 czerwca na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Recenzja DiRT 4

Mistrzowie Kodu wspominali, że podczas przygotowania DiRT 4 otrzymają niezbędną pomoc od profesjonalnych kierowców i na najnowszym materiale występują między innymi Petter Solberg, Rajdowy Mistrz Świata z 2003 roku i dwukrotny Mistrz Świata w Rallycrossie oraz Kris Meeke.

To właśnie między innymi twa dwójka pomogła zapewnić produkcji niezwykły poziom realizmu, a dodatkowo w trakcie filmu Brytyjczyk oraz Norweg dzielą się spostrzeżeniami na temat systemu „TWOJA TR4SA”, który pozwoli na modułowe kreowanie miejscówek.

Jednocześnie otrzymaliśmy zapowiedź edycji Day One, która zawiera: samochód Hyundai R5 wraz z wejściówką na ekskluzywne Zawody Hyundai (zaplanowane na 9, 10 i 11 czerwca 2017) oraz ikonę założyciela.

Materiał: DiRT 4 - Dev Diary: Rajdowie mistrzowie w ekipie twórców

Tagi: Codemasters dirt 4 dziennik dewelopera koch media Techland