Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2017 02:40
Obcy: Przymierze wkrótce trafi do kin, więc oglądamy nowy zwiastun
2948V

Obcy: Przymierze. Zwiastun zapowiada bardzo mroczne wydarzenia

Od kilku dni otrzymywaliśmy zapowiedzi zwiastuna Obcy: Przymierze. Były wielkie słowa, pojawił się plakat, a teraz oglądamy materiał. Szykuje się mocne kino dla fanów uniwersum!

Ridley Scott ponownie zaprosi widzów na akcję z Obcym w roli głównej. Po długim „wstępie do historii” w formie Prometeusza z 2012 roku, w końcu otrzymamy wydarzenia, w których „Zielony” zaprezentuje swój charakter.

Obcy: Przymierze. Prolog wprowadza w akcję nowego Aliena

Obcy: Przymierze trafi do polskich kin 19 maja i podczas opowieści poznamy bliżej załogę statku osadniczego „Przymierze”. Bohaterowie trafią na obcą planetę i po kilku chwilach zorientują się, że nie jest to rajskie miejsce pełne przyjemności, a czyha tutaj wielkie niebezpieczeństwo.

Na najnowszym zwiastunie nie brakuje efektownych scen. W końcu pojawia się Obcy, który tym razem nie będzie wyłącznie dodatkiem – stwór odegra główną rolę i wielokrotnie zaprezentuje swoje ostre ząbki.

Za scenariusz odpowiadają Michael Green (m.in. Blade Runner 2049, Logan: Wolverine, Gotham), Jack Paglen (m.in. Roadside Picnic, Transcendencja) oraz John Logan (m.in. Spectre, Dom grozy, Skyfall), a w filmie wystąpią między innymi Michael Fassbender, Noomi Rapace, Guy Pearce, czy też Katherine Waterston.

Warto na pewno jeszcze wspomnieć, że Obcy: Przymierze otrzyma własną grę! Twórcy z Fox Innovation Lab kreują opowieść dla wirtualnej rzeczywistości, nad którą czuwa wspomniany we wstępie Ridley Scott (jako producent wykonawczy) oraz David Karlak (reżyser).

Materiał: Alien: Covenant | Official Trailer 

Tagi: obcy: przymierze ridley scott trailer zwiastun