Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2017 17:04
Policja z Beat Cop
433V

Beat Cop. Data premiery zapowiedziana zabawnym zwiastunem

W marcu nie brakuje ciekawych premier, a do tego grona dołącza Beat Cop. 11 bit studios opublikowało przyjemny zwiastun, który potwierdza ostateczną datę. Teraz pozostaje tylko czekać na pierwsze wzmianki o konsolowym wydaniu.

Beat Cop to przygodówka połączona z produkcją point & click, w której gracz wciela się w gliniarza. Tytuł został zapowiedziany w kwietniu ubiegłego roku przez 11 bit studios, jednak tym razem znana ekipa jest tylko i wyłącznie wydawcą – za przygotowanie gry odpowiada Pixel Crow.

Beat Cop w Encyklopedii PPE.pl

Jack Kelly nie może zaliczyć miesięcy swojego życia do udanych. Protagonista Beat Cop zostaje wplątany w morderstwo, przez co nie może kontynuować kariery cenionego detektywa, a ubiera mundur zwykłego policjanta i rozpoczyna patrolowanie okolic. Na domiar złego Kelly jest uważany przez swojego szefa za nieudacznika, jego żona traci dorobek, a mafia zamierza wymierzyć mu srogą sprawiedliwość.

Brzmi ciekawie? To szykujcie gotówkę. Beat Cop trafi na cyfrowe półki sklepowe już 30 marca, a w dniu premiery pozycja będzie dostępna za około 64 zł.

Twórcy obiecują nieliniową fabułę z wieloma zakończeniami, bo Kelly zamierza udowodnić swoją niewinność, a cały projekt jest upiększony błogim klimatem filmów policyjnych z lat 80-tych. Studio dodatkowo wspomina o czarnym humorze, tonie sarkazmu i bardzo niestosownych dowcipach. 

Materiał: BEAT CAT - a paw-some cat mode for BEAT COP!

Tagi: 11 Bit Studios beat cop data premiery pixel crow zwiastun