Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2017 16:32
Vaccine to wyjątkowa produkcja na Xboksa One, która szczyci się piękną, współczesna grafiką i mocną historią
3234V

Vaccine. Powracają gry rodem z PlayStation

Od czasu do czasu mam spory problem z określaniem, czy przygotowane indyki to nadal „zabawa retro formą”, czy raczej totalny brak umiejętności. Vaccine przypomniało mi czasy pierwszego PlayStation, ale wątpię, czy ktokolwiek będzie chciał w to zagrać.

Vaccine to survival horror przygotowany przez deweloperów ze studia Rainy Night Creations. Autorzy określają pozycję jako „nowe podejście do gatunku”, które jednocześnie jest inspirowane grami z lat 90-tych.

Ruiner na PlayStation 4 i Xbox One! Brutalna gra Polaków na konsolach

W produkcji zadaniem gracza jest odnalezienie szczepionki dla zainfekowanego przyjaciela. Problemem jest jednak stan znajomego, który wciąż potrzebuje kolejnych leków, więc podczas rozgrywki należy stale dostarczać mu niezbędne medykamenty. Akcja opowieści została umiejscowiona w losowo przebudowywanym domu.

Do dyspozycji zainteresowanych autorzy oddali dwóch członków specjalnego zespołu „bio-hazard” i każdy oczywiście posiada własne, unikalne umiejętności. Bohaterowie zostali uwięzieni w domu zamieszkanym przez zmutowane stwory.

Wiadomość o pozycji dostałem od Rogera kilka godzin temu i od tego czasu wciąż się zastanawiam – czy to nie jest przesada? Lubię od czasu do czasu zagrać w retro projekty, które przypominają mi dzieciństwo, jednak tutaj… Wygląda to po prostu źle.

Vaccine zadebiutowało na PlayStation 4, Xboksach One, Nintendo Wii U, komputerach osobistych i kosztuje 49 zł. Bierzecie? ;)

Materiał: Vaccine - Release Trailer 

Tagi: rainy night creations vaccine zapowiedz