SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2017 17:13
Główny bohater Ruiner, gry polskiego Reikon Games
3203V

Ruiner na PlayStation 4 i Xbox One! Brutalna gra Polaków na konsolach

Na tę wiadomość czekaliśmy od dawna. Reikon Games przygotuje swoją brutalną produkcję również na PlayStation 4 i Xbox One, więc sympatycy konsol mogą szykować kontrolery na Ruiner.

Ruiner to brutalna strzelanina akcji, która zaprowadzi graczy do cyberpunkowego miasta. Jest to pierwsza produkcja warszawskiego Reikon Games, a w składzie studia znajdują się byli autorzy między innymi serii Wiedźmin, This War of Mine, czy też Dying Light.

Ruiner w Encyklopedii PPE.pl

Początkowo gra była zapowiedziana wyłącznie na komputery osobiste, ale mogliśmy się spodziewać, że autorzy zaprezentują opowieść szerszej publiczności. dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie – Ruiner zadebiutuje latem na PlayStation 4. Xbox One i PC.

Na konkrety przyjdzie jeszcze czas, jednak jest to bardzo, ale to bardzo dobra wiadomość, ponieważ sympatycy krwawych pozycji mogą przygotowywać się na ostrą jazdę bez trzymanki. Głównym bohaterem Ruiner jest psychopata, który za wszelką cenę chce pomóc swojemu bratu i tym samym sprzeciwia się systemowi. Na swojej drodze napotka dziesiątki przeciwników, z którymi będzie rozprawiał się za pomocą mocnych argumentów.

Materiał: Ruiner gameplay

Tagi: reikon games ruiner zapowiedź

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Ruiner
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme