Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.03.2017 07:36
The Elder Scrolls Online. Morrowind to rozszerzenie stand-alone za 60$; mamy nowy zwiastun
1020V

The Elder Scrolls Online. Morrowind to rozszerzenie stand-alone za 60$; mamy nowy zwiastun

Premiera The Elder Scrolls Online nie należała do szczególnie udanych. ZeniMax widzi jednak potencjał w tym sieciowym role-playu i dalej inwestuje w rozwój gry.

Owoce tych inwestycji poznamy w czerwcu, kiedy na rynek trafi rozszerzenie standalone Morrowind ("standalone", bo do jego odpalenia nie trzeba posiadać podstawowej wersji gry). Dzięki niemu świat The Elder Scrolls Online wzbogaci się o tytułowy region, który w Skyrim mieliśmy okazję zwiedzać tylko w zrujnowanej formie, już po erupcji olbrzymiego wulkanu.

The Elder Scrolls Online w Encyklopedii PPE.pl

ZeniMax zapowiada, że rozszerzenia zapewnia aż 30 godzin świeżych przygód. Jeśli chodzi o nowe tryby zabawy, to tym razem będziemy mogli przedzierać się przez nowy dungeon Trial dla drużyn złożonych aż z 12 graczy. W produkcji funkcjonować też będzie świeży moduł Player vs Player.

Zapowiada się to wszystko wspaniale, Premiera nastąpi 6 czerwca. Słona wydaje się tylko cena: aż 60 dolarów. Cóż, ZeniMax traktuje Morrowind jako swego rodzaju "reaktywację" całego The Elder Scrolls Online, a nie jako standardowy dodatek.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy zwiastun tego rozszerzenia stand-alone.

Tagi: Bethesda The Elder Scrolls Online Zenimax