Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.02.2017 11:04
Nintendo Switch rozmontowane. Zobaczcie podzespoły nowej konsoli
2981V

Nintendo Switch rozmontowane. Zobaczcie podzespoły nowej konsoli

Policja puka już podobno do drzwi osób, które skradły pierwsze egzemplarze Nintendo Switch. Ciekawskim osobom nie przeszkodziło to w zajrzeniu do wnętrzności nowej konsoli.

W Sieci krążą już zdjęcia poszczególnych podzespołów Nintendo Switch. Ktoś zabrał się do rozkręcania jednego z rzekomo wykradzionych egzemplarzy nowej konsoli. Efekty jego działań możecie sprawdzić w galerii poniżej. Wygląda na to, że w konsoli "siedzi" customowa wersja układu Nvidia Tegra X1.

Pierwszy na świecie unboxing Nintendo Switch

Do Nintendo Switch dorwała się już również redakcja niemieckiego magazynu ComputerBild (budynek redakcji szturmuje już pewnie oddział europolu;). Po rozebraniu sprzętu wnioski ComputerBild są następujące. Konsola działa w oparciu o zmodyfikowany układ Nvidia Tegra X1 (z 256 rdzeniami CUDA) i ARM Cortex A57 2GHz. Ilość RAM-u to 4 GB. Rozdzielczość ekranu Nintendo Switch to 1280x720 pikseli, przy 236 ppi. Redakcja chwali bardzo wysoką jakość wyświetlacza, który generuje nasycone kolory przy świetnym kontraście. Obraz jest dobrze widoczny nawet w słoneczny zimowy dzień.

Źródło: ComputerBild

Tagi: nintendo switch specyfikacja switch