SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.02.2017 10:03
Nintendo Switch. Pierwszy na świecie unboxing
1596V

Nintendo Switch. Pierwszy na świecie unboxing

Wcześnie pisaliśmy już o pierwszych materiałach wideo prezentujących dokładnie interfejs Nintendo Switch. To jednak nie koniec atrakcji dla osób wyczekujących tej hybrydowej konsoli.

Tak jak pisaliśmy rano Nintendo Switch znajduje się już w domach niektórych graczy. Przykładowo jeden z użytkowników NeoGAF nie tylko chwali się, że jeden z amerykańskich sklepów "przypadkowo" zrealizował pre-order na Switch 2 tygodnie przed premierą. Gracz nagrał również pierwszy na świecie unboxing nowego sprzętu.

Ile kosztuje Nintendo Switch?

Materiał wideo z rozpakowywaniem nie wymaga chyba dodatkowych komentarzy; w końcu "koń jaki jest, każdy widzi". Warto jednak wspomnieć również o filmiku, który Nintendo umieściło wczoraj na swoim oficjalnym profilu YouTube. Chodzi o zmontowany klip, prezentujący reakcje amerykańskich graczy na "Switch and Play Tour".

W trakcie wydarzenia Nintendo Switch and Play z nową konsolą mogli wreszcie zapoznać się nie tylko dziennikarze, ale również wszyscy zainteresowanie gracze. Warto to obejrzeć bo Nintendo fajnie zmontowało ten materiał, podgrzewając oczywiście w ten sposób atmosferę przed premierą 3 marca.


Źródło: YouTube

Tagi:

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme