Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2017 19:36
Project Scoprio
5857V

Microsoft zapowiada „Epic Xbox 2017 Games Lineup”. Poznajcie nadciągające tytuły

Amerykańska korporacja opublikowała najnowszy odcinek This Week on Xbox. Film powinien zainteresować wszystkich posiadaczy Xboksów One, którzy wyczekują na mocne, tegoroczne mięsko. Major Nelson prezentuje gry, które zadebiutują w 2017 roku.

Microsoft nie najlepiej rozpoczął 2017 rok. Firma anulowała prace nad Scalebound, ponieważ tytuł nie prezentował oczekiwanej jakości, ale na szczęście Halo Wars 2 zbiera naprawdę dobre oceny. Tytuł może pochwalić się notami na poziomie 81%.

Promocja na Xbox Live. Dobre gry w przystępnych cenach na Xbox One i Xbox 360

Gra Creative Assembly rozpoczęła dobry sezon Microsoftu, więc Major Nelson postanowił poświęcić najnowszy This Week on Xbox na produkcje, które zadebiutują w 2017 roku. Jednocześnie na blogu Amerykanów pojawiło się potwierdzenie – w przeciągu następnych 10 miesięcy na rynek trafi Project Scorpio. Jest to znacząca wiadomość, bo w ostatnich tygodniach pojawiły się plotki, według których sprzęt miał trafić na półki sklepowe dopiero w pierwszych miesiącach 2018 roku.

Przedstawiciele Microsoftu są jednak pewni, że rok 2017 będzie wyjątkowy:

„2017 rok zapowiada się na jeden z najbardziej ekscytujących dla sympatyków Xboksa. Przygotowujemy się na premierę najpotężniejszej w historii konsoli, która zadebiutuje w święta – Projectu Scorpio – wraz ze zróżnicowanym zestawem produkcji. Jesteśmy zobowiązani do dostarczenia większej liczby ekskluzywnych tytułów dla Xboksa One i Windows 10 niż w poprzednim roku.”

Te słowa opublikował na blogu Phil Spencer – szef marki Xbox – który jednocześnie zapowiada, że w 2017 zagramy w między innymi:

  • Sea of Thieves
  • State of Decay 2
  • Crackdown 3
  • Phantom Dust
  • Voodoo Vince
  • Cuphead

To oczywiście nie koniec przyjemności, ale kolejne tytuły zostaną ujawnione dopiero w późniejszym czasie.

Materiał: This Week on Xbox: February 17, 2017

Źródło: http://news.xbox.com/2017/02/17/celebrating-epic-xbox-2017-games-lineup/

Tagi: major nelson Microsoft phil spencer project scorpio Xbox One