SKLEP
Paweł Perez Myśliwiec Paweł Perez Myśliwiec 17.02.2017 11:51
Startuje porównywarka cen na PPE.pl
1350V

Startuje porównywarka cen na PPE.pl

Drodzy Czytelnicy, miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Nokaut.pl, której owocem jest dedykowana naszemu portalowi porównywarka cen dostępna pod adresem porownywarka.ppe.pl. Gry, konsole, telewizory, akcesoria, filmy - m.in. produkty z tych kategorii znajdziecie w naszej porównywarce. 

Porównywarka dostępna jest pod adresem porownywarka.ppe.pl. Oferta pochodzi ze sklepów współpracujących z Nokaut.pl, a mówimy tutaj m.in. o Electro.pl, Ole!Ole!, Media Expert, Avans, Media Markt, Vobis, Sferis, RTV Euro AGD, Saturn, Morele.net i wielu innych. 

Sprawdź ceny na porownywarka.ppe.pl

Uprzedzając ewentualne pytania - jako PPE.pl nie mamy wpływu na ofertę ani ceny, ale jeżeli zainteresuje Was jakiś produkt, to z góry dziękujemy, bo dla portalu to dodatkowy dochód z prowizji. Jeżeli oferta nie spełni Waszych oczekiwań lub ceny nie będą odpowiednie - życzymy owocnych poszukiwań gdzie indziej :). 

Jeżeli macie jakieś uwagi lub pytania, zapraszamy do komentarzy. Zgłoszone sugestie przekażemy bezpośrednio do Nokautu i damy znać, co i na ile można zrobić.

Tagi: porównywarka ppe.pl