Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2017 20:28
Rainbow Six: Siege
711V

Winter Cup Rainbow Six Siege i Gears 4 Charity. Gamesters zaprasza na konsolowy eSport

Sporty elektroniczne mają się w Polsce bardzo dobrze, ale zmagania na konsolach wciąż raczkują. Z tego powodu z przyjemnością mogę poinformować, że już wkrótce odbędą się dwa turnieje, które naprawdę warto śledzić.

Serwis Gamesters od wielu miesięcy organizuje ciekawe wydarzenia dla konsolowców. Firma postanowiła tym razem zorganizować dwa turnieje dla graczy na Rainbow Six Siege oraz Gears of War 4.

Fantasy Expo donosi na Polsat do KRRiT za transmitowanie „brutalnego” Counter-Strike: Global Offensive

Na dobry początek warto wspomnieć o Winter Cup Rainbow Six Siege. Turniej będzie trwać dwa weekendy, a w imprezie wezmą udział 32 zespoły. Na dobry początek drużyny zostaną rozlosowane do grup, by następnie najlepsze formacje awansowały do drabinki. Będzie to największy turniej w produkcję Ubisoftu w Polsce na platformie PlayStation 4. Wszystkie mecze będą transmitowane i komentowane.

Szczegóły:

  • Start wydarzenia: 2017-02-17
  • Uczestnicy: 32/32
  • Platforma: PS4
  • Szczegóły: KLIK

Jednocześnie w tym samym dniu wystartuje Gears 4 Charity – jest to turniej charytatywny dwóch na dwóch w Gears of War 4. Organizatorzy postanowili przygotować wydarzenie, dzięki któremu pomogą choremu Adrianowi. Turniej jest przygotowany z pomocą fundacji Gamers For Need.

Szczegóły:

  • Start wydarzenia: 2017-02-18 11:59:00
  • Uczestnicy: 9/32 (nadal można się zapisać!)
  • Platforma: Xbox One
  • Szczegóły: KLIK

Tak o zawodach wypowiedział się główny organizator Gamesters, Marcin:

18 lutego na Gamesters rozpoczynamy dwa turneje. Pierwszy z nich to event  charytatywny rozgrywany w Gears of War 4 platforma X1 Gears 4 Charity w trakcie, którego będziemy zbierać pieniądze na leczenie Adriana. #GramyDlaAdriana. Kolejny turniej to Winter Cup edycja Rainbow Six Siege, który swoim zainteresowaniem przebił każdy z organizowanych przez nas eventow. 32 drużyny w fazie grupowej powalczą o awans do fazy finałowej, która odbędzie się 25/26 lutego

Materiały: Zapowiedź Winter Cup Rainbow 6 Siege i GEARS 4 CHARITY! [ENG]

Tagi: esport gamesters Gears of War 4 rainbow six: siege