SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2017 15:18
Horizon Zero Dawn Aloy
2162V

Horizon: Zero Dawn. Zwiastun prezentuje piękny i dziki świat

Maszyna marketingowa ruszyła, więc możemy spojrzeć na kolejny materiał z Horizon: Zero Dawn. Dzisiaj japońska korporacja skupiła się na przedstawieniu pięknego i zarazem dzikiego świata.

Guerrilla Games szykuje się na wielką premierę. Horizon: Zero Dawn zadebiutuje na europejskim rynku już 1 marca, więc deweloperzy odliczają dni do premiery. Z tej okazji możemy spojrzeć na kolejny materiał prezentujący świat.

Recenzja Horizon: Zero Dawn

W Horizon: Zero Dawn trafimy do postapokalitycznego świata, w którym ludzie każdego dnia muszą walczyć o przetrwanie, ponieważ planetę opanowały mechaniczne zwierzęta. Bestie nie tolerują obecności ludzi, więc eliminują każdego napotkanego człowieka.

Na materiale zobaczycie piękne sceny, bo tytuł Holendrów wygląda wyśmienicie. Możecie mi jednocześnie uwierzyć, że materiały na YouTubie nie oddają nawet w małym stopniu pracy włożonej przez twórców. Oświetlenie robi w Horizon: Zero Dawn fenomenalne wrażenie. W grze zainteresowani wcielą się w Aloy – młoda bohaterka musi nie tylko radzić sobie z maszynami, ale również swoją przeszłością.

Możemy mieć pewność, że w następnych dniach będziemy o pozycji słyszeć naprawdę często, ponieważ już na początku przyszłego tygodnia pojawią się pierwsze recenzje Horizon: Zero Dawn.

Materiał: Horizon Zero Dawn | Explore the Wild 

Tagi: guerilla games horizon: zero dawn trailer zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Horizon: Zero Dawn
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 01.03.2017
  • Pełna
  • od lat 16 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme