Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2017 18:09
GTA IV i GTA: Episodes From Liberty City na Xbox One
2471V

GTA IV i GTA: Episodes From Liberty City na Xbox One

Należycie do grona optymistów i wciąż czekacie na dodatek do GTA V? Najwyższy czas zapomnieć o trzech gangsterach, a przypomnieć sobie starych znajomych. Wiele na to wskazuje, że na Xboksa One trafi GTA: Episodes From Liberty City.

GTA: Episodes From Liberty City to zestaw dwóch, ogromnych dodatków do GTA IV. Za produkcję odpowiada oczywiście studio Rockstar, które postanowiło do „jednego wora” wrzucić The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony.

GTA: Episodes From Liberty City w Encyklopedii PPE.pl

Pakiet dodatków zadebiutował w październiku 2009 roku na Xboksach 360, a po kilku miesiącach wylądował na PlayStation 3 i komputerach osobistych. Jednak bardzo możliwe, że historie szybko powrócą – zestaw został oceniony przez ESRB w wersji na Xboksa One!

Pełnoprawny remake, wersja HD, czy może wsteczna kompatybilność? Trudno powiedzieć, ale jeśli mnie pamięć nie myli, to w przypadku backward compatibility nigdy nie pojawiały się oficjalne wpisy na witrynie Entertainment Software Rating Board.

ESRB to amerykańsko-kanadyjska organizacja, której zadaniem jest ocenianie zwartości i wyznaczanie granic wiekowych dla gier wydawanych w Stanach Zjednoczonych. Od wielu lat pracownicy ESRB przedwcześnie publikują informacje o pozycjach i często psują zapowiedzi wydawcom.

To jak… Kto zagra? ;)

Materiał: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City Trailer: You'll Always Be the King of this Town

 

[Aktualizacja #1]

  • Microsoft właśnie potwierdził GTA IV i GTA: Episodes From Liberty City na Xbox One dzięki wstecznej kompatybilności! 

Tagi: