Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2017 22:30
Assassin's Creed: Unity za 5 zł na Xbox One
4724V

Assassin's Creed: Unity za 5 zł na Xbox One

Zazwyczaj to gracze na komputerach osobistych mogą korzystać z podobnych promocji, ale tym razem oferta dotyczy posiadaczy Xboksów One. Klienci mogą zgarnąć Assassin's Creed: Unity za zaledwie 5 zł.

Assassin's Creed: Unity zadebiutował na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych w 2014 roku. Tytuł na premierę zebrał sporo negatywnych opinii, ponieważ autorzy nie potrafili opanować kodu. Po kolejnych łatkach gra działała gorzej i dopiero po kilku miesiącach, studio poradziło sobie z niedogodnościami.

Assassin's Creed: Unity w Encyklopedii PPE.pl

Gra mimo wszystko oferuje całkiem przyjemną historię umiejscowioną podczas rewolucji francuskiej pod koniec XVIII wieku. Głównym bohaterem został Arno Dorian, którego ojciec był asasynem. Pod względem rozgrywki trudno tutaj szukać wielkich zmian względem poprzednich odsłon, ale na plus na pewno można zaliczyć ogromne tłumy Francuzów na ulicach.

Gra trafiła do promocji na CDkeys.com i klienci mogą nabyć cyfrową wersję (kod) za dokładnie 5,09 zł. To naprawdę dobra oferta, bo sama opowieść zajmuje dobre 17 godzin. Zainteresowani mogą kupić grę w tym miejscu.  

Trudno mi powiedzieć, jak teraz pod względem optymalizacji działa edycja na konsoli Microsoftu, jednak nawet jeśli będzie trzeba przemęczyć się z kilkoma spadkami animacji, to mimo wszystko nie powinniście głośno narzekać.  

Materiał: Assassin's Creed Unity - zwiastun premierowy

Źródło: Twitter.com

Tagi: assassin's creed: unity promocja trailer Ubisoft zwiastun