Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2017 14:33
Lords of the Fallen na iOS oraz Android. Data premiery, zwiastun i szczegóły
880V

Lords of the Fallen na iOS oraz Android. Data premiery, zwiastun i szczegóły

CI Games zaskoczyło graczy zapowiadając mobilną wersję Lords of the Fallen. Przez kilka miesięcy nie otrzymywaliśmy jakichkolwiek informacji na temat projektu, ale właśnie twórcy zaskoczyli prezentując wszystkie konkrety.

Lords of the Fallen pierwotnie zadebiutowało na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych w październiku 2014 roku. CI Games postanowiło rozwijać markę i zapowiedziało kontynuację przygody (premiera w 2018 roku) oraz wersję mobilną pierwowzoru.

Lords of the Fallen w Encyklopedii PPE.pl

Długo musieliśmy czekać na konkrety, ale deweloperzy przedstawili sporo ciekawych informacji. Lords of the Fallen zadebiutuje na iOS oraz Androida już 9 lutego, czyli w najbliższy czwartek. Tytuł został wyceniony na 9,99 dolarów, czyli zainteresowani muszą przygotować około 40 zł.

Nie będzie to pełnoprawna opowieść, którą poznaliśmy w 2014 roku, ale autorzy zaoferują śmiałkom zmagania jeden na jednego – na początku zabawy wybierzemy jedną z trzech klas (Wojownik, Kleryk, Łotrzyk), a następnie będziemy trenować paluchy w ciekawej rywalizacji. W mobilnym Lords of the Fallen zawitamy do 12 lokacji, zbierzemy 60 broni, zmiażdżymy 12 bossów, zgarniemy 15 amuletów i sprawdzimy swoje umiejętności w 80 pojedynkach.

Studio opublikowało również zwiastun, który pozwala spojrzeć na krótkie fragmenty rozgrywki. W sumie projekt może okazać się sympatyczną rozgrzewką przed wspomnianym wcześniej Lords of the Fallen 2. Musimy jednak uzbroić się w sporo cierpliwości, ponieważ CI Games skupia się teraz na Sniper: Ghost Warriors 3.

Materiał: Lords of the Fallen mobile version - Trailer (iOS/Android)

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: cena CI Games data premiery lords of the fallen trailer zwiastun