Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.01.2017 18:01
Mass Effect: Andromeda. Świetny zwiastun zapowiada wydarzenia
2496V

Mass Effect: Andromeda. Świetny zwiastun zapowiada wydarzenia

BioWare nie zawiodło. Firma właśnie opublikowała bardzo mocny zwiastun zapowiadający wydarzenia z Mass Effect: Andromeda. Twórcy pozwalają spojrzeć na kilka mocnych scen.

Mass Effect: Andromeda to najnowsza produkcja doświadczonego studia BioWare. Deweloperzy postanowili przedstawić graczom zupełnie nową opowieść w świecie Mass Effect i z tego powodu wydarzenia nie łączą się bezpośrednio ze znaną trylogią.

Mass Effect: Andromeda w Encyklopedii PPE.pl

Studio wczoraj zapowiedziało opublikowanie mocnego zwiastuna i firma nie zawiodła. Możemy w końcu spojrzeć na bardzo interesujący materiał ukazujący wydarzenia.

Możemy oczywiście przypuszczać, że to dopiero początek. Premiera Mass Effect: Andromeda odbędzie się już pod koniec marca, więc deweloperzy powinni w przeciągu następnych miesięcy ujawnić dodatkowe informacje na temat fabuły oraz rozgrywki.

Na zwiastunie możemy spojrzeć na przeciwników. Bohaterowie spotkają się z nimi w dość niecodziennych okolicznościach i chociaż nie są armią gotową do walki, to muszą dość szybko przystosować się do zastanej sytuacji.

Na drugim filmie zobaczycie kolejną odsłonę Inicjatywy Andromeda – tym razem autorzy ujawnili wideo dotyczące odprawy oddziału pionierskiego:

Przedstawiamy odprawę Inicjatywy Andromeda dotyczącą oddziału pionierskiego. W jej trakcie otrzymasz informacje o Pionierze arki Hyperion, poznasz jego towarzyszy z oddziału i zakres ich obowiązków. Zaliczenie tej odprawy przybliża wszystkich rekrutów do odblokowania wyjątkowego wyposażenia do użycia w polu.

Materiał: Mass Effect: Andromeda – oficjalny zwiastun filmowy

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect: andromeda trailer zwiastun

Nie przegap