SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.01.2017 12:08
Od teraz miłość do Xbox One można wyrażać nawet na plaży
1745V

Od teraz miłość do Xbox One można wyrażać nawet na plaży

Kiedy za oknem prószy śnieg i ściska coraz mocniejszy mróz łatwo zapomnieć, że ludzie żyjący "do góry nogami" mają teraz środek lata. Dla nich i dla fanów Xbox One Microsoft przygotował ciekawą atrakcję.

Niektórzy są tak związani z marką Xbox, że swoją miłość do niej chcieliby wyrażać w każdym miejscu. Nawet na plaży lub basenie w rozpalony słońcem wakacyjny dzień. Takie warunki panują oczywiście aktualnie na drugiej półkuli naszej błękitnej planety, a Microsoft postanowił wykorzystać ten fakt do promocji swojej konsoli.

Microsoft walczy o sprzedaż Xbox One w Japonii

Na australijskim profilu Facebook firma ruszyła z konkursem, w którym nagrodą główną są nadmuchiwane pontony w kształcie... kontrolerów do Xbox One. By wziąć udział w konkursie mieszkańcy Australii mają opowiedzieć w maks. 25 słowach o tym, jak wygląda ich "idealny wakacyjny dzień".

Żeby nikomu nie przyszło do głowy podłączać tego pontonu do konsoli... w regulaminie konkursu umieszczono wpis, że "sprzęt nie jest kompatybilny z Xbox One". A szkoda, bo przy takich gabarytach mogłaby być niezła zabawa ze sterowaniem jednym padem w dwie osoby ;)

W sierpniu zeszłego roku australijski oddział Microsoftu przygotował podobny konkurs , w którym można było wygrać "ciepłe kombinezony" (idealne na australijską "zimę"). Oczywiście ozdobione logiem Xbox. Możecie je również obejrzeć w galerii poniżej.

Źródło: https://twitter.com/XboxAustralia

Tagi: humor microsoft xbox one xone

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme