Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2017 19:55
DiRT Showdown za darmo! Pobierajcie i grajcie
4319V

DiRT Showdown za darmo! Pobierajcie i grajcie

Wychodzicie z założenia, że darmowego mięska nigdy za wiele? To zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pobranie DiRT Showdown. Tytuł umili śmiałkom wiele wieczorów. 

DiRT Showdown zadebiutował pierwotnie w 2012 roku. Tytuł wskoczył jednocześnie na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste, a odpowiada za niego Codemasters. Gra w swoim czasie zgarnęła oceny na poziomie 72-75%. 

DiRT Showdown w Encyklopedii PPE.pl

Na Humble Bundle wystartowała nowa promocja, dzięki której możecie nabyć kilka produkcji w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo klienci mogą zupełnie za darmo pobrać DiRT Showdown, jednak należy się śpieszyć, bo oferta trwa zaledwie 48 godzin.

Z darmowej produkcji mogą oczywiście skorzystać wyłącznie gracze na PC, ale pamiętajcie, że jest to odrobinę leciwy tytuł, więc powinien zadziałać na większości komputerów. DiRT Showdown to nie są standardowe wyścigi, ponieważ Codemasters zdecydowało się na spin-off, w którym zawodnicy muszą sprawdzać swoje umiejętności w różnych wyzwaniach.

W DiRT Showdown znalazły się między innymi areny w stylu Destruction Derby, na których kilkanaście samochodów walczy o przetrwanie. Podczas takich zmagań najważniejsza jest destrukcja, a każdy wóz ma swój pasek zdrowia.  

DiRT Showdown pobierzecie klikając tutaj

Materiał: DiRT Showdown: Launch Trailer

Tagi: Codemasters dirt showdown PC za darmo

Nie przegap