SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2017 19:05
Battlefield: Bad Company 2 i Dragon Age: Origins na Xbox One. Mocne tytuły we wstecznej kompatybilności
925V

Battlefield: Bad Company 2 i Dragon Age: Origins na Xbox One. Mocne tytuły we wstecznej kompatybilności

Posiadacze Xboksów One nie mogą zaliczyć ostatnich 24 godzin do najbardziej udanych, ale przedstawiciele Microsoftu starają się poprawić humory swoim klientom. Major Nelson potwierdził wrzucenie do wstecznej kompatybilności nowych pozycji.

Microsoft systematycznie powiększa liczbę produkcji we wstecznej kompatybilności. Firma zamierza wprowadzić do usługi wszystkie tytuły dostępne na Xboksie 360, ale oczywiście pozycje są publikowane w katalogu w systematycznych aktualizacjach.

Oferta Tygodnia na Xbox Live. Saints Row IV: Re-Elected, Rock Band 4, Tropico i więcej

Dzisiejsze zestawienie powinno zainteresować sympatyków gier Electronic Arts. Na liście znalazł się między innymi ceniony przez wielu Battlefield: Bad Company 2 – gracze nadal mają nadzieję, że w niedalekiej przyszłości DICE powróci do tej serii i zaoferuje trzecią odsłonę. Miłą niespodzianką jest również wrzucenie do oferty pierwszego Dragon Age – tytuł w swoim czasie zgarnął porządne oceny i zapoczątkował zupełnie nowe uniwersum.

Tak prezentują się nowe gry we wstecznej kompatybilności:

  • Strania
  • The Splatters
  • Scrap Metal 
  • Ghostbusters
  • Dragon Age Origins
  • Battlefield: Bad Company 2 
  • Battlefield 3

Jak zawsze możecie wykorzystywać posiadane wersje (cyfrowe oraz pudełkowe). Wystarczy pobrać produkcję z Xbox Live lub wrzucić płytkę do napędu Xboksa One.

Zwiastun: Battlefield: Bad Company 2 Launch Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft wsteczna kompatybilność xbox 360 xbox one