Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2017 19:35
Dark Souls 3. Drugie DLC ma zaprowadzić graczy w głąb miasta zmarłych
984V

Dark Souls 3. Drugie DLC ma zaprowadzić graczy w głąb miasta zmarłych

From Software wciąż dopracowuje 2 DLC do Dark Souls 3. Studio nie przedstawia szczegółów dotyczących rozszerzenia, ale już wkrótce powinniśmy otrzymać konkrety. Jeden z graczy dotarł do bardzo ciekawych informacji.  

From Software jeszcze przed premierą Dark Souls 3 zapowiedziało dwa wielkie rozszerzenia. Pierwszy zadebiutował pod koniec ubiegłego roku, a na konkrety drugiego wciąż czekamy. Wiele na to wskazuje, że informacje mogą nadejść wkrótce, ponieważ gracz o pseudonimie Sanadsk dokopał się do ciekawych szczegółów.

Bloodborne 2 ma nadejść jeszcze w tym roku. From Software pracuje nad tajemniczą grą

Według informatora w plikach japońskiej wersji produkcji można znaleźć informacje o DLC nazwanym „Miyako no Moujia” – tę nazwę możemy przetłumaczyć jako „The City of the Dead”. Pierwsza myśl wielu fanów Dark Souls? Oczywiście Londor. W pozycji znajdują się również informacje dotyczące nowych broni, których nie można aktualnie zdobyć.

Nie są to oczywiście potwierdzone informacje, jednak Japończycy powinni wkrótce zaprezentować dodatek. Formacja pracuje nad kilkoma wciąż nieujawnionymi projektami, a przynajmniej jeden ma trafić na rynek jeszcze w tym roku. 

Materiał: Dark Souls 3 2 DLC nazwa i lokacja

Źródło: http://wccftech.com/dark-souls-3-second-dlc-called-city-dead-might-set-londor-rumor/

Tagi: Bandai Namco dark souls 3 dark souls iii dlc dodatek ds3 From Software