SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.01.2017 11:12
PlayStation 4 w nowym kolorze "mroźna biel"
3412V

PlayStation 4 w nowym kolorze "mroźna biel"

Właśnie otrzymaliśmy komunikat od polskiego oddziału Sony, który potwierdził, że nowa wersja kolorystyczna aktualnego, "odchudzonego" modelu PlayStation 4 (z serii CUH-2000) będzie dostępna również na naszym rynku.

Sony Interactive Entertainment wprowadza do sprzedaży drugą wersję kolorystyczną standardowego modelu PlayStation 4 (z serii CUH-2000). System w kolorze „mroźna biel” dostępny będzie na rynkach europejskich, w Japonii i Azji, a regionalne premiery odbędą się jeszcze w tym miesiącu.

W Europie PlayStation 4 w kolorze mroźnej bieli dostępne będzie od 24 stycznia, z dyskiem 500 GB. Co ciekawe - Japończycy poczekają na swoją wersję "mroźnej bieli" aż do 23 lutego. Cóż, potomkowie samurajów przestają być priorytetem dla Sony, ale to łatwo zrozumieć patrząc na wciąż słabnące zainteresowanie konsolami stacjonarnymi w tym kraju.

Już nawet Tekken nie sprzedaje się w Japonii

Przy okazji w komunikacie prasowym Sony potwierdziło, że w 2017 roku odbędą się premiery następujących tytułów: Resident Evil 7 Biohazard, Nioh, Gravity Rush 2, Horizon Zero Dawn, PaRappa The Rapper Remastered.

Jak oceniacie wygląd białego modelu PS4? Czy zostalibyście przy czarnym standardowym modelu czy wolelibyście kupić taką konsolę, w zimowych barwach maskujących?]

Źródło: Komunikat prasowy

Tagi: