SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2017 13:30
The Plague. Focus Home Interactive zapowiada nową przygodówkę akcji
445V

The Plague. Focus Home Interactive zapowiada nową przygodówkę akcji

Focus Home Interactive bardzo chętnie opiekuje się kolejnymi produkcjami deweloperów z Francji. Wydawca właśnie ogłosił wydanie The Plague, które jest przygotowywane przez Asobo Studio. Tytuł zmierza na konsole i komputery PC.

The Plague to przygodowa gra akcji przygotowana przez Asobo Studio, czyli formację odpowiedzialną za między innymi Ratatouille, WALL-E, Toy Story 3, a dodatkowo deweloperzy pomagali między innymi przy The Crew oraz ReCore. Za wydanie pozycji odpowiada Focus Home Interactive.

„Współpraca z Focus Home Interactive nad nowym, oryginalnym produktem naszego zespołu to ważny krok w kierunku rozwoju formacji. W tym ambitnym projekcie potrzebowaliśmy pełnego poparcia silnego i rosnącego wydawcy. Zespół Focus przez swój profesjonalizm, entuzjazm i otwartość jest idealnym partnerem, który pozwoli nam zaprezentować graczom odpowiednie doświadczenie.”

Powyższe słowa wypowiedział Sebastian Wloch – dyrektor generalny studia – który nie ukrywa, że to właśnie wydawca pomoże zespołowi w tym wielkim projekcie. Gra aktualnie znajduje się w fazie pre-produkcji, a dodatkowe informacje i zwiastun zostanie zaprezentowany w dniach 1-2 lutego podczas „What's Next de Focus” – jest to specjalna impreza odbywająca się na terenie Paryża.

Aktualnie możemy nacieszyć oczy pierwszym plakatem.  

Tagi: Asobo Studio Focus Home Interactive the plague