SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2017 19:30
Counter-Strike: Global Offensive nie działa już prawie dobę, a Valve nie komentuje sytuacji
1633V

Counter-Strike: Global Offensive nie działa już prawie dobę, a Valve nie komentuje sytuacji

Próbowaliście w przeciągu ostatnich 24 godzin pograć w Counter-Strike: Global Offensive? Jedna z najpopularniejszych gier e-sportowych i jedna z najchętniej kupowanych gier ubiegłego roku nie działa poprawnie. Twórcy nie komentują sprawy, a gracze czekają na zbawienie. 

Counter-Strike: Global Offensive to jedna z najpopularniejszych gier na komputerach osobistych, w którą każdego dnia gra miliony graczy. Tytuł nie może pochwalić się najlepszym wsparciem w historii naszej branży, ale zazwyczaj produkcja działa bez większych problemów.

Wszystko zmieniło się wczoraj. Serwery Steam uniemożliwiają klientom szukanie pojedynków przez matchmaking, niektórzy stracili swoje rangi, listy starć zostały wyzerowane, zawodnicy są wyrzucani z serwerów, a niektórzy muszą nawet czekać kilkadziesiąt minut na mecz. 

Co w tej sytuacji robi Valve? Dobre pytanie. Firma w żaden sposób nie informuje graczy o sytuacji i nie odpowiada na liczne komentarze. Fora zrzeszające fanów pozycji błagają o wsparcie, ale ekipa Gabe’a Newella przynajmniej oficjalnie nie pomaga.

Aktualnie zainteresowani mogą jedynie strzelać na serwerach społeczności lub wykorzystywać do zabawy zewnętrzne usługi typu FACEIT, ale nawet w tym wypadku trudno mówić o bezproblemowej rozgrywce. 

Źródło: http://epicplayz.pl/p/20663-trwaja-problemy-z-serwerami-steam

Tagi: counter-strike: global offensive problemy valve

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Counter-Strike: Global Offensive
  • Platformy:  PC   PS3   X360 
  • Data premiery - Polska: 21.08.2012
  • Nie
  • od lat 18 online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme