Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.12.2016 15:26
Escape from Tarkov na kolejnym materiale wygląda świetnie. Twórcy prezentują sporo rozgrywki
3783V

Escape from Tarkov na kolejnym materiale wygląda świetnie. Twórcy prezentują sporo rozgrywki

Jedną z najbardziej wyczekiwanych strzelanek 2017 roku jest Escape from Tarkov. Deweloperzy z Battlestate Games pracują nad realistycznym shooterem, w którym istotnym elementem będzie przetrwanie. Zespół postanowił podsumować ostatnie dokonania i zaprezentował  nowe fragmenty rozgrywki.

Escape from Tarkov nie będzie zwykła strzelanką. Deweloperzy zdecydowali się na sieciową zabawę, która otrzyma pełnoprawną i zarazem rozbudowaną kampanię, w której istotnymi elementami będzie survival, realizm oraz „wydarzenia na żywo”.

Ten ostatni aspekt może w ciekawy sposób wpłynąć na opowieść, bo gracze będą wykonywać „standardowe misje”, ale zdarzenia zostaną urozmaicone przez nowych przeciwników, walki osób trzecich lub… Innych graczy, którzy w tym samym miejscu będą wykonywać inne zadanie.

Studio postanowiło zaoferować również bardzo ciekawy system tworzenia broni – tutaj będziemy zdobywać najróżniejsze przedmioty, które pozwolą ulepszać oręż.

Gra zadebiutuje na rynku w przyszłym roku i poniższy film podsumowuje 2016 rok. Autorzy w przeciągu 12 miesięcy zdecydowanie powiększyli projekt. Ja mam tylko nadzieję, że w niedalekiej przyszłości otrzymamy zapowiedź edycji na PlayStation 4 i Xboksa One.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: battlestate games escape from tarkov gameplay