SKLEP
Paweł Perez Myśliwiec Paweł Perez Myśliwiec 27.12.2016 10:20
Kalendarz Gracza 2017 już od 29 grudnia wraz ze styczniowym numerem PSX Extreme - komplet artów!
1924V

Kalendarz Gracza 2017 już od 29 grudnia wraz ze styczniowym numerem PSX Extreme - komplet artów!

Drodzy Czytelnicy, z racji coraz częstszych pytań o Kalendarza Gracza 2017, spieszymy z pierwszymi informacjami w tym temacie. Kalendarz ma się dobrze, jutro dojdzie do nas świeżutka dostawa, a sam kalendarz dodany będzie do styczniowego numeru PSX Extreme, który ukaże się 29 grudnia (czwartek). 

Czytelnicy, którzy kupili numer z kalendarzem rok temu, poczują się jak w domu (format, liczba stron, papier są identyczne). Natomiast osoby, które nie miały jeszcze okazji sprawdzić naszego kalendarza, uprzejmie informujemy, iż po rozłożeniu ma on wymiary ok. 29 na 41 cm (podwójne A4 lub jak ktoś woli - A3), 28 stron, a całość wydrukowana jest na papierze bardzo dobrej jakości. Na stronach kalendarza znajdziecie informacje o imieniny, najważniejszych imprezach (m.in. E3, gamescom) oraz daty ukazywania się kolejnych numerów PSX Extreme w 2017 roku.

Kalendarz dostępny będzie wraz ze styczniowym numerem PSX Extreme, który ukaże się 29 grudnia (czwartek).

Kalendarz nie będzie sprzedawany osobno, jak również sam magazyn nie będzie dostępny w opcji bez kalendarza (wyjątkiem jest e-wydanie - w tym przypadku w standardowej cenie 8 zł będzie można nabyć numer styczniowy). Oczywiście prenumeratorzy otrzymają wydanie w ramach opłaconej prenumeraty. Dodatkowo przypominamy o trwającej promocji na prenumeraty - w promocyjnej cenie numer z kalendarzem bez żadnych dopłat. Wysyłka z redakcji najpóźniej 28 grudnia. 

Prosimy pamiętać, że ze względu na Kalendarz Gracza, numer kosztuje wyjątkowo 12,90 zł.

Poniżej komplet miesięcy. 

Tagi: psx extreme