Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2016 18:09
Forza Horizon 3 Blizzard Mountain wygląda wybornie! Zobaczcie zwiastun dodatku
2009V

Forza Horizon 3 Blizzard Mountain wygląda wybornie! Zobaczcie zwiastun dodatku

Na to czekali fani Forzy od dawna! Microsoft właśnie opublikował zwiastun pierwszego rozszerzenia do Forza Horizon 3. W Blizzard Mountain wpadniemy do nowych, ośnieżonych lokacji i rozgrywka na materiale wygląda wyśmienicie. Zobaczcie zwiastun.  

Szykuje się kawał porządnego i mocnego dodatku. PlayGround Games wrzuciło graczy do zupełnie nowej miejscówki, która jest upiększona toną śniegu. W takich okolicznościach jazda nie będzie błogą przyjemnością, ale jeśli opanujecie swoje maszyny, to możecie nawet zgarnąć tytuł Króla Gór.

Twórcy dodatkowo zajęli się nowymi trybami, kolejnymi wyzwaniami, pięknymi samochodami i to wszystko oddają w ręce spragnionych fanów szybkiej jazdy. Rozszerzenie jest dostępne od dzisiaj – w Polsce od godziny 19:00 – więc jeszcze dzisiaj rozpoczniecie błogą zabawę.

Dodatek jest dostępny dla graczy, którzy kupili Przepustkę Sezonową - zainteresowani muszą przygotować 162,49 zł. Jednak Microsoft przygotował również ofertę dla graczy, którzy chcą nabyć wyłącznie Blizzard Mountain za 92,49 zł

„Dodatek Blizzard Mountain wprowadza niespotykane wcześniej w grach z serii Forza Horizon zimowe scenerie, a w nich szybką jazdę po oblodzonych trasach, zmienne warunki pogodowe od lekkich opadów śniegu po lodowe zamiecie oraz nowe ustawienia pojazdów, w tym zimowe opony. Wraz z nowymi sceneriami, w dodatku Blizzard Mountain do gry Forza Horizon 3 graczom przyjdzie zmierzyć się ze śniegiem, lodem, ekstremalnymi wzniesieniami i śnieżnymi burzami, próbując swoich sił w walce o tytuł Króla Góry.”

Tagi: forza horizon 3 blizzard mountain Playground Games trailer zwiastun