Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.12.2016 15:12
Twórcy Dead Rising 4 prezentują własną koncepcję tego, jak powinno się grać w ich dzieło
462V

Twórcy Dead Rising 4 prezentują własną koncepcję tego, jak powinno się grać w ich dzieło

Dead Rising nigdy nie było i raczej nigdy nie będzie serią poważną. Tegoroczna odsłona będzie nieco wyjątkowa, gdyż zabierze nas na świąteczną zombie apokalipsę.

Capcom wybrał dla tej produkcji nietypowy kierunek artystyczny, ale trzeba przyznać, że działa to na jej korzyść. Ostatnio pisałem wam o genialnym i klimatycznym soundtracku, jaki znajdzie się w finalnej wersji gry już 6 grudnia, a dziś możemy zobaczyć jej bardzo pomysłową reklamę.

Na kanale Xboksa pojawiła się reklama, w której udział wziął Blake Anderson z kanału Comedy Central. Cały film ukazuje jego przygodę z Dead Rising 4 podczas to której poddano go 12 szalonym wyzwaniom.

Reżyser zamknął biedaka w obiekcie przypominającym takie świąteczne kule, co się je potrząsa i pada w nich śnieg, gdzie próbowano go doprowadzić do szału, aby wyłączył grę. Sypano śniegiem, karmiono, dotykano, poddawano wielu irytującym hałasom, a nawet wysłano do niego półnagich obleśnych mikołajów. Nie przeszkodziło mu to jednak cieszyć się zabawą z produkcją Capcomu. 

Trzeba przyznać, że spot jest ciekawy i świetnie ukazuje całą konwencję serii.

Tagi: dead rising 4 komedia trailer xbox