Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2016 14:53
Assassin’s Creed: Syndicate otrzymało wsparcie dla PlayStation 4 Pro. Patch może pogarszać grafikę
1419V

Assassin’s Creed: Syndicate otrzymało wsparcie dla PlayStation 4 Pro. Patch może pogarszać grafikę

Sony nie zmusza deweloperów do przygotowywania aktualizacji do PlayStation 4 Pro, ale twórcy bardzo chętnie kreują stosowne łatki. Ubisoft postanowił ulepszyć nawet tytuł z 2015 roku, jednak w przypadku Assassin's Creed: Syndicate pojawia się pewien problem. 

 Assassin's Creed: Syndicate działa na PlayStation 4 w 900p, ale studio postanowiło usprawnić produkcję. Gra otrzymała dzisiaj aktualizację ważącą 761MB, która wprowadza „wsparcie rozdzielczości 4K dla PlayStation 4 Pro”.

Przeskok z 900p do 4K na pewno robiłby wielkie wrażenie, jednak według pierwszych informacji – Ubisoft nie dostosował do tej jakości całej gry, a tylko HUD. Jest to dość zaskakująca sytuacja, a użytkownik forum NeoGAF wspomina nawet, że pozycja w niektórych miejscach prezentuje gorszą oprawę niż przed wgraniem patcha.

Nadal musimy zaczekać na materiały porównujące oprawę, ale jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to Syndicate będzie pewnym „fenomenem” – Sony w oficjalnych dokumentach zastrzegło, że gry dostosowane do PlayStation 4 Pro powinny działać w 1080p. 

Źródło: https://www.videogamer.com/news/assassins-creed-syndicate-updated-for-ps4-pro

Tagi: Assassin's Creed: Syndicate patch PlayStation 4 Pro sony Ubisoft