Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2016 14:32
Łapcie za Lancery. Szykuje się ostry turniej Gears of War 4
590V

Łapcie za Lancery. Szykuje się ostry turniej Gears of War 4

Już w najbliższy weekend wszyscy sympatycy Gears of War 4 chwycą za Lancery i wezmą udział w kolejnej inicjatywie przygotowanej dla społeczności Gearsów. Jeśli nie macie zespołu, to organizatorzy pomagają znaleźć chętnych do gry. 

W dniach 26-27 listopada odbędzie się pierwszy polski turniej Gears of War 4, za który odpowiada Gamesters oraz GearsofWar4.pl. Organizatorzy zdecydowali się na wydarzenie, w którym czteroosobowe zespoły zawalczą w dwóch trybach – klasycznej Egzekucji oraz Eskalacji.

Pod względem struktury turnieju otrzymamy typowy standard – na początku formacje zostaną rozlosowane do grup, a następnie najlepsi awansują do drabinki. W tym wypadku trzy najlepsze formacje oraz widzowie zgarną ciekawe nagrody:

  1. miejsce: dodatek Run The Jewels, 100 punktów w rankingu graczy gearsofwar4.pl;
  2. miejsce: miesięczny abonament EA Access, 50 punktów w rankingu graczy gearsofwar4.pl;
  3. miejsce: 25 punktów w rankingu graczy gearsofwar4.pl.
  • Każdy uczestnik: 10 punktów w rankingu graczy gearsofwar4.pl.
  • Konkursy dla widzów na streamie: zestawy operacyjne Gears of War 4, abonament EA Access.

Całe wydarzenie będzie transmitowane na YouTube GamestersTV, a zainteresowani mogą zapisać się w tym miejscu. Jeśli nie posiadacie zespołu, to na forum możecie znaleźć chętnych do gry.

Na zakończenie oddaje głos organizatorowi – Mateuszowi:

“Zapraszamy wszystkich fanów Gears of War 4 na pierwszy polski turniej organizowany przez Gamesters.eu oraz gearsofwar4.pl. Liczymy zarówno na zainteresowanie w gronie uczestników jak i na widzów, ponieważ wszyscy mają szansę na zdobycie nagród.”

Tagi: