Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.11.2016 17:30
„Obrońca Gotham” - zobaczcie zwiastun 4 odcinka Batman The Telltale Series
550V

„Obrońca Gotham” - zobaczcie zwiastun 4 odcinka Batman The Telltale Series

W grudniu poznamy nową produkcję Telltale Games, ale deweloperzy wciąż pracują nad historią w uniwersum Nietoperza. Studio opublikowało zwiastun czwartego odcinka i potwierdziło datę premiery. Kolejny fragment opowieści poznamy jeszcze w listopadzie.

Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia Batman: The Telltale Series. Deweloperzy właśnie potwierdzili, że już 22 listopada gracze zapoznają się z czwartym epizodem. Opowieść została podzielona na pięć fragmentów, więc możemy śmiało przygotowywać się na wielkie zakończenie.

Autorzy aktualnie nie zdradzili, czy koniec historii zostanie zaprezentowany jeszcze w tym roku, ale możemy mieć nadzieję, że tym razem studio nie będzie specjalnie męczyć graczy.

Telltale Games pracuje aktualnie nad trzecim sezonem Żywych Trupów, drugą kompanią Gry o Tron oraz wciąż niepotwierdzoną grą w uniwersum Marvela. Ten ostatni tytuł ma zostać ujawniony już 1 grudnia na imprezie The Game Awards, a według ostatnich plotek zespół tworzy przygodę w świecie Strażników Galaktyki, ale wciąż czekamy na potwierdzenie tych rewelacji.  

Poniżej zobaczycie przyjemny zwiastun, jednak ostrzegam przed małymi spoilerami.

Tagi: