Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.11.2016 15:23
Uciekniesz z ponurego i mrocznego miasta? Poznajcie Mosaic
494V

Uciekniesz z ponurego i mrocznego miasta? Poznajcie Mosaic

Autorzy Among the Sleep zaprezentowali nową grę, która wyróżnia się z tłumu ostatnich zapowiedzi. W Mosaic trafimy do wyjątkowo ponurego miasta przepełnionego dziwnymi postaciami. Szykuje się bardzo ciekawy tytuł.

Mosaic to gra przygodowa stworzona przez studio Krillbite, autorów Among the Sleep. W produkcji gracze trafią do wyjątkowo ponurego miasta, w którym każdy dzień wygląda identycznie, mieszkańcy zawsze czują się tak samo i nie mogą wyrwać się z tej szarej codzienności. Najważniejszymi elementami w pozycji jest dbałość o atmosferę oraz narrację.

Tytuł właśnie został zapowiedziany na blogu PlayStation. Autorzy z wielką radością ogłosili projekt i zapowiedzieli, że pojawią się na grudniowym PlayStation Experience, gdzie gracze będą mogli na własnej skórze sprawdzić opowieść.

Na dobry początek nie otrzymaliśmy za wiele szczegółów, ale zwiastun zarysowuje ogólną tematykę. Gracz podczas zabawy będzie musiał uciec z tego mrocznego świata, jednak nie będzie to łatwe zadanie.

Premiera odbędzie się w przyszłym roku. 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/11/14/escape-a-bleak-dystopian-city-in-krillbites-new-ps4-adventure-mosaic/

Tagi: Krillbite Studio mosaic zapowiedz