Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.11.2016 16:11
Biedronka będzie sprzedawać najlepsze gogle VR!
13618V

Biedronka będzie sprzedawać najlepsze gogle VR!

Jak wiadomo sieć marketów Biedronka oferuje często dobre produkty w przystępnej cenie, czym góruje mocno nad swoimi konkurentami. Tym razem do oferty sklepu trafią gogle VR.

Czy to Oculus, czy to Vive? Nie! To... Hykker. Marzyłeś o dostępie do wirtualnej rzeczywistości? Od dziecka chciałeś znaleźć się w cyfrowym świecie? Tak? To uważaj!

Już od 28 listopada w ofercie sklepów Biedronka znajdziesz rewolucyjne urządzenie pozwalające spełniać marzenia o zabawie technologią VR! Nie zwlekaj, zadzwoń, napisz, wyślij gołębia, zamów już teraz! Za jedyne 39,99! TAK! Za jedynie 39,99 zakupisz rewelacyjne i nowoczesne gogle VR kompatybilne z Twoim smartfonem.

Zamów już dziś, a w prezencie dostaniesz limitowany zestaw długopisów marki MasterBlaster. A jeśli zadzwonisz do naszych konsultantów w przeciągu 15 minut otrzymasz absolutnie fantastyczny podarunek specjalny!

A tak na poważnie, to w sumie jeśli nie chcecie łożyć tysięcy złotych na drogi profesjonalny sprzęt, warto będzie dać szansę goglom z Biedry. Pasują do wielu telefonów i pomogą wam przekonać się "z czym to się je".

Zdjęcie pochodzi z Facebooka Kosa, który "wyłapał" promocję! 

Tagi: Biedronka gogle vr hykker smartfony